לקוחותיך הגיעו לגיל 60? הפתרונות הבאים יאפשרו להם להגדיל את ההכנסה החודשית, ולשמור ככל הניתן על אותה רמת החיים גם לאחר הפרישה.

דירוג כלכליסט ו- IFO לשנת 2017 קובע: הפניקס מובילה בדירוג ביטוחי המנהלים (קרן י', מסלול השקעה בפוליסות משתתפות ברווחים שהופקו בשנים 1992-2003). מהי משמעות הדירוג עבור לקוחותיך?

השילוב המנצח שיאפשר ללקוחותיך למצות את היתרונות של קרן ההשתלמות בשנה הקרובה.

הפניקס שוב הוכרזה בתור קבוצת הביטוח של השנה, שנה שניה ברציפות ובסה"כ ארבע פעמים בשנים האחרונות. ולנו זה ברור כשמש: בלעדיכם הסוכנים זה לא היה קורה. אז החלטנו להגיד תודה!

הפניקס משלבת במסלולי החיסכון שלה "נכסים בלתי סחירים", אשר אינם ניתנים לרכישה ישירה בבורסה. כך היא מאמינה, תצליח להמשיך להשיג לעמיתיה תשואות גבוהות ביחס לגופי השקעות אחרים

על רקע מחאת הקשישים בשבועות האחרונים, מתחדדת חשיבותו של תיקון 190 וההטבות שהוא מציע לחוסכים בגילאי 60 פלוס.

אין ספק שככל שמחירי הבתים עולים, כך פחות ופחות אנשים יכולים לקנות אותם. ולמרות זאת, המחירים ממשיכים לעלות. האם יש מחיר שאותו כבר לא ניתן לעבור?

החל מ- 1.1.2017 ניהול ההשקעות באקסלנס גמל עבר לחברת הפניקס. כך, תוכלו להמשיך ליהנות מהמקצועיות והמצוינות בשירות של אקסלנס גמל, בצירוף עוצמה ביצועית חדשה בדמות ניהול ההשקעות של הפניקס.

תכנית "חיסכון לכל ילד" שהשיק משרד האוצר אולי לא תהפוך את ילדכם למיליונרים, אך תסייע להם להגשים עצמם בצעדיהם הראשונים כמבוגרים. מהו חיסכון לכל ילד, ומהן האפשרויות העומדות לרשותכם?

עצמאים רבים צפויים להתחיל ולחסוך לפנסיה עקב כניסתו לתוקף של חוק פנסיה חובה לעצמאים. מה חשוב לדעת לקראת השיחה עם מבוטחיך?

כיצד ניתן להגן על המשפחה מפני אובדן הכנסה?

המדינה מעניקה למוכרי דירה שלישית ומעלה הטבות מס משמעותיות. כיצד הן מעודדות את מבוטחיך להפקיד כספים בקופת גמל להשקעה?

היתרונות של קופות הגמל, ההטבות שמעניק תיקון 190 והפתרונות הייחודיים של הפניקס: כיצד השילוב המנצח הזה יסייע ללקוחותיך להפיק יותר מהחיסכון בגילאי 60 פלוס?

מדוע למרות דמי הניהול הנמוכים, המבוטחים שלך בקרן הפנסיה צפויים לקבל קצבת פנסיה נמוכה באופן משמעותי ממה שמוצג להם בסימולציה?

הפניקס החלה בשנים האחרונות ליישם מתודת השקעות שמטרתה לספק שירות ניהול השקעות ברמה הגבוהה ביותר.

אם יש משהו שהילדים באמת מחכים לו בימי החג, הם דמי החנוכה. תכנית חדשה של משרד האוצר מאפשרת להורה להעניק לילדים דמי חנוכה כל ימות השנה – ולדאוג לעתידם הכלכלי. מהם עיקרי התכנית ומה חשוב לדעת? הכנו מדריך מקוצר.

אלפי שנים אחרי שהתרחש נס פך השמן, החליטה מדינת ישראל להעלות על נס את עולם החיסכון באמצעות קופת גמל להשקעה – הפותחת עבור לקוחותיך עולם שלם של אפשרויות והטבות.

בעוד שביטוחי המנהלים הרגילים מסייעים למשפחה לשמור על בטחונה הכלכלי בעתיד, הפניקס לקחה את ביטוחי המנהלים צעד אחד קדימה, ומשיקה את מסלול "מנהלים פלוס" – ביטוח המנהלים היחיד שדואג גם לצרכי ההווה באמצעות פיצוי בעת גילוי מחלות קשות.

הפניקס השיקה את המוצר "ריסק גמיש", המהווה שדרוג ייחודי המאפשר למוטבים לבחור את אופן קבלת סכום הביטוח, כסכום חד פעמי או כסכום חודשי או כשילוב ביניהם.

בעיצומה של המציאות הכלכלית המאתגרת, מומחי הפניקס חושפים את אסטרטגיית ההשקעות ששוב מציבה את הפניקס במקום הראשון בתשואות, תוך הקפדה על רמות סיכון מדודות.

הפניקס מציגה את "מסלול לזמן פרישה" – תכנית המאפשרת לחוסכים בגילאי 60 פלוס למצות את כספי החיסכון באמצעות שורה של הטבות משמעותיות.

אנחנו גאים לדווח שקרן ההשתלמות של הפניקס דורגה במקום הראשון בתשואות ב 12 החודשים האחרונים. הדירוג הראשון מתווסף לשורה של הישגים גם בתשואות ביטוחי המנהלים: הישגים אלה מתאפשרים הודות למחלקת ההשקעות של הפניקס.

פוליסת החיסכון "מסלול לחיים" מבית הפניקס מאפשרת לחוסכים לדאוג לעתידם ולעתיד משפחתם באמצעות מגוון מסלולי השקעה .

גם ב - 2015, וגם בשלוש השנים האחרונות: הפניקס במקום ראשון בתשואות ביטוחי המנהלים – פוליסות משתתפות ברווחים* ובמקום הראשון בפנסיה מקיפה**.

בעקבות המציאות הביטחונית בחודשים האחרונים, החלטנו להרחיב את ההגנה המוענקת למבוטחיך ללא תוספת תשלום במסגרת חבילת "סכום ביטוח כפול".

במקום להתכנס בחדר הרצאות קונבנציונלי, 70 סוכני הפניקס התכנסו בפאב אירי ססגוני וקיבלו כלים להגברת המכירות באווירה שוברת שגרה.

"ריסק +" – חבילה חדשה המרחיבה את ביטוח החיים ומעניקה הגנה גם במקרה של גילוי "מחלה קשה", לרגל ההשקה ייצרנו עבורך כלים שיסייעו לך להיטיב עם הלקוחות ולשפר את מצבם הביטוחי.

הריבית הנמוכה במשק ממשיכה להאיץ את צמיחת מוצרי החיסכון והפיננסים של חברות הביטוח.
על מנת לאפשר לך וללקוחותיך להפיק מהם הרבה יותר, הפניקס משיקה פיתוחים חדשים לשדרוג השירות.

הריבית הנמוכה שמוענקת בשנים האחרונות לחסכונות בבנקים, הופכת את פוליסות החיסכון הפיננסיות ואת החיסכון הפרטי למקום מפלט לחוסכים רבים. כיצד תוכל גם אתה למקסם את ההשקעה של מבוטחיך, תוך צירופם בצורה קלה ופשוטה לפוליסות החיסכון?

כאשר התחרות נמצאת בשיאה, ביטוח החיים הקבוצתי מאפשר לך כרטיס כניסה לארגונים גדולים ובסיס חזק לפעילויות פרט. מהם יתרונותיו של ביטוח החיים הקבוצתי, ואיך אפשר למנף אותו להגדלת מכירות ריסק פרט בקלות יחסית?

השחיקה המואצת של קרנות הפנסיה גרמה לאוצר לפרסם כוונות לקיצוץ חד בקרנות הפנסיה, בשיעור של 25%-35%. מדוע זה קורה ומה המשמעות מבחינתך?

הפניקס משיקה מוצר חדש ממשפחת ה"פלוס של הפניקס", הדור הבא של ביטוחי החיים: חבילת "ריסק +" – ביטוח מורחב המגן על המבוטח גם בעת גילוי מחלה קשה, וגם מגדיל את הכדאיות להצטרף לביטוח חיים למען עתיד משפחתו.

מסלול המנהלים של הפניקס החזיר את ביטוחי המנהלים לקדמת הבמה לראשונה מאז 2013, והוביל להשקת מוצרים דומים ע"י חברות ביטוח נוספות. איזה מהם יעניק מקסימום תמורה למבוטחיך? התשובות נחשפות בטבלת ההשוואה המצורפת.

לחוסכים בקרנות הפנסיה מחכה הפתעה לא נעימה, שעלולה להקטין באופן משמעותי את קצבת הפנסיה ביחס לסימולציה המוצגת להם. מה גורם לשחיקה המואצת של הקצבאות בקרנות הפנסיה, ואיך אפשר להתמודד עמה?

פאנל מומחי ההשקעות של הפניקס יצא לדרך בחודש שעבר, בהנחיית העורך והפרשן הכלכלי, נחמיה שטרסלר, ובהשתתפות צוות המומחים של הפניקס. מה היה בפאנל ומה צפוי לנו בהמשך?

ביטול מקדם הקצבה המובטח בביטוחי המנהלים, צמצם את האפשרויות העומדות בפניך ובפני לקוחותיך. הפניקס משיקה מסלול חדש שמשנה את חוקי המשחק: דמי ניהול של קרן פנסיה עם איכויות של ביטוח מנהלים.

פאנל המומחים הטלפוני שמשיקה הפניקס בתחום החיסכון והפיננסים, יאפשר לך מידי חודש לקבל ב- LIVE כלים להתמודדות עם האתגרים השונים, מפיהם של מומחים בתחום.

בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבותם של ביטוחים למקרה פטירה. הפניקס משיקה את "בזמן הנכון" – חבילת ביטוחי החיים שעונה על הצורך שלך ושל מבוטחיך.

העמקת הקשר עם מבוטחיך שפורשים לפנסיה עוברת דרך תכנון פרישה – שירות המאפשר להם לתכנן את עתידם הפיננסי ומאפשר לכל הצדדים להרוויח.

הפניקס משיקה את "פלוס לפנסיה" – חבילת ביטוח משלימה לקרן הפנסיה, שעוטפת את המבוטח ואת משפחתו בהגנות חשובות.

איך כדאי לבצע תכנון פנסיוני לבעל שליטה, באופן שיסייע לך להגדיל את מעגל הלקוחות? ירון שמיר, המתמחה בתכנון פרישה, ריכז עבורך מספר כללי יסוד חשובים.
הפניקס ובית ההשקעות אקסלנס נשואה מנתחים את האתגרים העומדים כיום בפני החוסכים ומציגים את הפתרון הייחודי של פוליסת החיסכון "אקסלנס אינווסט".

הפניקס מאפשרת מענה לחסם מרכזי המונע מעצמאים רבים להצטרף לקרנות השתלמות, "השתלמות נטו" – מוצר ייחודי המגדיל את ההכנסה החודשית.

בתקופה שבה הריבית על החסכונות שואפת לאפס והציבור מחפש חלופות, הפניקס מפקידה בידיים שלך את הפניקס "מסלול לחיים" – פוליסת חיסכון פרט המאפשרת למבוטח למקסם את השקעתו ולדאוג לעתידו בצורה אחראית.


כיום הפתרונות הפנסיונים העומדים לרשות המבוטח הינם ביטוח מנהלים, פנסיה, קופת גמל. לכל אחד ממוצרים אלו יתרונות שונים. הפניקס משיקה חבילה משולבת המאפשרת למבוטחיך ליהנות מהיתרונות של שני העולמות - "הפניקס סל משולב"

המהפכה הדיגיטלית מגיעה לעולם הגמל וההשתלמות. הפניקס מציגה את "גמל בקליק"– המערכת שמביאה את כל נתוני הגמל עד אליכם, עם הזדמנות פז לחיזוק הקשר עם המבוטחים שלכם.לאחרונה מתחדדת בציבור החוסכים לפנסיה ההבנה, שיש פער בין רמת החיים הנוכחית לזו הצפויה לאחר הפרישה. "מצנח זהב" – חבילת הביטוח החדשנית של הפניקס להשלמת הקצבה, מספקת מענה

קיימת השפעה ישירה בין כמות המפרנסים בבית, לבין רמת החיים של המשפחה ובעיקר של הילדים במשפחהעיצוב ומיתוג - Visual-Trigger    בניית אתרים - ITdesigns