צמיג שחוק, סדוק או קרוע עלול לסכן את בטיחות הנהג. הפניקס מאפשרת ללקוחותיך לנהוג בבטחה, באמצעות הטבה מיוחדת: 60% הנחה ברכישת צמיגים חדשים, כולל תיקון פנצ'רים בחינם!

בתקופה שבה יוקר המחיה שוב עולה לכותרות, הפניקס משיקה חבילה חדשה של "הפניקס צעיר" – שמאפשרת לך לחסוך אלפי שקלים בשנה ומתאימה להרבה יותר לקוחות.

יש למבוטחיך כיסוי מבנה? דוח מבקר המדינה שפורסם בשבועות האחרונים, קובע שהוא עלול לא להספיק. כך נסייע לך להגן על לקוחותיך מפני נזקיה של רעידת אדמה.

עונת הקיץ שבה יותר נהגים צעירים עולים לכביש, היא זמן מצוין לצרף עוד לקוחות למהפכת "הפניקס צעיר" – ולאפשר להם לחסוך אלפי שקלים בשנה.

הפניקס מובילה מהפך חיתומי: המהלך מאפשר למבוטחי רכב בעלי תביעה אחת בארבע השנים האחרונות, ליהנות מאותם התנאים שמקבלים מבוטחים ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות.

אחת הדרכים היעילות לשימור לקוחות קיימים, היא לצייד אותם בכמה שיותר הגנות תחת קורת גג אחת. איך באפשרותך להרחיב את התיק הביטוחי, באמצעות הביטוח הימי והאווירי של הפניקס?

הפניקס היא חברת הביטוח הראשונה בישראל שמשיקה ביטוח תכולה, המכסה גם נזקי מלחמה.


מומחי הפניקס חושפים נתונים חשובים אודות צרכי לקוחותיך הטסים לחו"ל – ומאפשרים לך לצייד אותם במענה הכי רחב (ובמחיר הכי נמוך).

המובילות של הפניקס קיבלה גושפנקא נוספת עם כניסתה של החברה למדד הדגל של הבורסה לני"ע, ת"א 35.

השאלות שיאפשרו לך לוודא שמבוטחיך לא יוותרו חסרי קורת גג ברגע האמת (גם אם יש ברשותם כיסוי רעידות אדמה).

"הנתיב המהיר" לניהול תביעות הוכרז כמהלך השנה בענף הביטוח, במקום ה- 1 בתחום האלמנטר, במסגרת טקס נבחרי 2017 של וועידת "עדיף".

לאחרונה נכנסו לתוקף הוראות הטיפול בנזקי מים בביטוח דירה, מתוך רצון לשפר את השירות למבוטחים. במסגרת שינויים אלו, מבוטחי פוליסות "הבית שלי" יוכלו לבחור בקרות מקרה ביטוחי הכולל נזקי מים באחת מ- 3 האפשרויות הבאות: פוליסת שרברב שבהסדר, פוליסת שרברב פרטי או ויתור על כיסוי נזקי מים.

הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל יוצאת לדרך: כיצד היא מאפשרת לך ולמבוטחיך לקבל יותר במסגרת הפוליסה האחידה של הפניקס?

הפניקס מעלה את גבול האחריות בפוליסת Extra Truck ל- 2 מיליון שקלים ללא תוספת פרמיה, ומפקידה בידיך את המפתחות להגנה מיטבית על לקוחותיך.

כל הפרטים על הבשורה שמאפשרת לך לצרף יותר מבוטחים לביטוח "רכב שני", ולאפשר להם ליהנות משורה של הטבות והרחבות ייחודיות.

הפניקס ממשיכה להפקיד בידי הסוכנות כלים אישיים ומקצועיים להעצמה נשית, במסגרת אירוע "אישי-נשי".

המבצע שמעלה את החיסכון של ביטוח "הפניקס צעיר" להילוך גבוה, בתקופת הקיץ שבה יותר נהגים צעירים עולים על הכביש.

הפניקס גאה להשיק את Smart Travel – מערכת חדישה שמאפשרת לך להפיק פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל במהירות שיא, ולגייס יותר לקוחות באמצעות מגוון תוספות משמעותיות.

ההשקעה בשירות מניבה תוצאות: הפניקס מציגה את השיפור הבולט ביותר בכל תחומי הביטוח במסגרת מדד השירות של משרד האוצר. כיצד שיפרנו את השירות עבורך ועבור לקוחותיך?

כיצד השתנתה תפיסת עולמם של לקוחות שמזמינים חופשה בחו"ל, ואיזה פתרון באפשרותך להציע להם כדי לתכנן את החופשה בראש שקט?

עבורנו, שיפור מתמשך של חווית השירות הוא צעד הכרחי להעלאת שביעות הרצון שלך ושל לקוחותיך. אילו פעולות ביצענו כדי לשדרג אותה בשנה החולפת, וכיצד הן משפיעות עליך ועל מבוטחיך?

בשנים האחרונות מתחוללת בישראל מהפיכה צרכנית: כיצד היא מאפשרת לך לצרף יותר לקוחות לביטוח הרכב באמצעות פוליסת "רכב שני"?

מעל ל- 75,000 לקוחות כבר הצטרפו לביטוח ביטול טיסה. מדוע כדאי לך להציע אותו ללקוחותיך דווקא עכשיו, כשרבים מהם כבר מתכננים את החופשה בקיץ?

אייל לפידות, מנכ"ל הפניקס: "בחירת הפניקס לקבוצת הביטוח של השנה בפעם השלישית בשנים האחרונות, מהווה אבן דרך נוספת במסעה של הפניקס לפסגת ענף הביטוח בישראל". מהם הגורמים לזכייה, וכיצד הם משרתים גם אותך?

בחודשים האחרונים השקנו את מהפיכת "הפניקס צעיר", שמוזילה באופן דרמטי את עלויות הביטוח ומעודדת נהיגה בטוחה של הנהג הצעיר. כיצד התקבלה הבשורה ששינתה את חוקי המשחק?

הפתרון החדשני של הפניקס מחולל מהפיכה בתחום הביטוח. איזה פעולות יזמנו כדי שכמה שיותר אנשים יפנו אליך ויצטרפו אליה?

הבשורה של "הפניקס צעיר" כבר כאן, עם חיסכון דרמטי בעלויות הביטוח ופתרונות טכנולוגים ייחודיים לעידוד נהיגה חסכונית ובטוחה יותר של הנהג הצעיר.

ביטוח "הפניקס צעיר" מחולל מהפיכה ומוזיל באופן דרמטי את ביטוח הנהג הצעיר, שעד היום נחשב ליקר במיוחד. מהם היתרונות הגדולים של הפתרון החדשני עבורכם ועבור לקוחותיכם?

הפניקס משיקה ביטוח אחריות מקצועית הכולל מספר רכיבים ייחודיים – ובראשם מחולל חיתום ממוכן המאפשר לך להפיק הצעת מחיר תוך פחות מדקה מבלי להמתין לחתם.

פניקס ממשיכה לשפר את חווית השירות, הפעם באמצעות מרכז המידע שמאפשר לסוכן לקבל שירות מהיר ומקצועי.

תקופה קצרה אחרי שהושק, מסלול "הנתיב המהיר" הפך לסיפור הצלחה בשל הטיפול האישי וההבטחה להביא לסגירת תביעות רכב ורכוש תוך פחות מ - 10 ימים.

בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות המידע הנכון תמנע הפתעות מיותרות, ותאפשר למבוטחיך לקבל את כל הסיוע הנחוץ גם כשהם רחוקים מהבית.

הפניקס מעניקה למבוטחיך הטבה ייחודית: פטור מהשתתפות עצמית בביטוח דירה. הפטור חל על מרבית אירועי הביטוח ומאפשר למבוטחיך ליהנות מחיסכון כספי משמעותי.

לרגל עונת החופשות שבפתח, הפניקס מאפשרת ללקוחותיך להתכונן לחופשה בראש שקט באמצעות ביטוח ביטול טיסה

הפניקס מפקידה בידיך כיסויים נרחבים, המספקים מענה לצרכים המשתנים של ציבור החקלאים. כיסויים אלה יעניקו למבוטחיך הגנה מיטבית ביחס לפתרונות הרווחים כיום.

כחלק מהשאיפה המתמדת לשיפור בשירות, הפניקס משיקה את "הנתיב המהיר" – שירות חדשני המוביל לסיום הטיפול בתביעות רכב תוך 10 ימים.

הפניקס משיקה הטבה ייחודית למבוטחיה המתקנים את רכבם ברשת "מוסכים שבאחריות": תוספת בגובה 10% בלבד לפרמיה בעת חידוש הביטוח.

הפוליסה שמסייעת לך לבלוט בענף הרכב ולהגדיל את היקף המכירות, באמצעות פתרון ייחודי מסוגו. מהם היתרונות של "רכב שני" וכיצד באפשרותך למנף אותם?

זה הזמן להעניק למבוטחיך EXTRA הגנה – ולהגדיל את הכנסתך באמצעות EXTRA עמלה!
הפניקס מוקירה את מאמצי המכירה היומיומיים, ומציעה לך לקבל עמלה נוספת בשיעור של 50% בגין מכירת פוליסות חדשות ממגוון מוצרי EXTRA לעסקים.

לאור כניסת הפוליסה התקנית החדשה לתוקפה, הכנסנו שיפורים משמעותיים שמרחיבים עוד יותר את הכיסוי הניתן בפוליסת ביטוחי הדירות "הבית שלי".

התכנית שהציבה רף חדש בענף ביטוחי הרכב חוגגת עשור, ומעניקה למבוטחיך כיסויים נרחבים עוד יותר ללא תוספת תשלום.

המהפכה הבאה בעולם התיירות מתחוללת בעקבות ביטוח ביטול טיסה – שירות חדש המאפשר בפעם הראשונה בישראל לבטל טיסות לחו"ל מכל סיבה שהיא ולקבל החזר כספי.

מספר חודשים אחרי השקת מערכת חיתום בקליק, יצאנו לשטח כדי לבדוק: עד כמה היא באמת מייעלת את תהליך החיתום? חזרנו עם תובנות מעניינות, שסיפקו חתמת הפניקס ורפרנטית רכב בסוכנות "גבי בריל".

הטבות מוסכי ההסדר מגיעות לעולם המשאיות: הפניקס מאפשרת לבעל העסק להתמודד בצורה טובה יותר עם האתגרים הניצבים בדרכו, באמצעות שירות מוסכי הסדר בביטוחי משאיות.

מסלול ביטוח חדש מבית הפניקס מאפשר לך לתת מענה ייחודי לאתגרים הניצבים בפני בעלי המשאיות הקלות, באמצעות חבילת הרחבות ייחודית ומחולל תעריפים המייעל את תהליך המכירה.


הפניקס השיקה מסלול ביטוח ייעודי לבנייה פרטית ולשיפוצים, הכולל סל הרחבות ייחודי ללא תוספת פרמיה, לצד כלים שיסייעו לך לייעל את תהליך המכירה ולהעמיק את התיק הביטוחי.

הפניקס מסייעת להפיק את המקסימום מכל מפגש עם לקוח ולקצר את תהליכי המכירה. באמצעות הרחבת הסמכויות הניתנות במתן הנחות חוץ תעריפיות למבוטחים חדשים בענף "רכבית".

הפניקס מעמידה לרשותך ערוץ פניות חדש לחתם – לצורך קיצור זמני הטיפול וייעול תהליך העבודה במשרדך בענפים אלומה לדירה ורכבית.בסביבה עסקית מרובת אתגרים, פוליסות עסקים מסדרת "EXTRA" של הפניקס מורידות דאגות מהראש של בעל העסק – ומפקידות בידייך כלים ייחודיים להגדלת המכירות.

מומחי הפניקס מציגים שני ביטוחי רכב ייחודיים – וחולקים כלים שיווקיים שיסייעו לך להגדיל את תיק הפרט בצורה פשוטה אך יעילה.


כתבות ועמודים נוספים
עיצוב ומיתוג - Visual-Trigger    בניית אתרים - ITdesigns