כל הסיבות בעולם: ביטוח ביטול טיסה יוצא לדרך
 
המהפכה הבאה בעולם התיירות מתחוללת בעקבות ביטוח ביטול טיסה – שירות חדש המאפשר בפעם הראשונה בישראל לבטל טיסות לחו"ל מכל סיבה שהיא ולקבל החזר כספי.
 
מורן ובן זוגה הזמינו טיסה לחו"ל לפני חתונתם. עם פרוץ מלחמת צוק איתן ובעקבות החשש הכבד לטוס, הם החליטו לבטל את הטיסה. למרות מאמציהם, הם לא קיבלו החזר ונאלצו לשלם את מלוא הסכום – וזאת מבלי שיצאו לחופשה.

הסיפור של מורן הוא רק אחד מיני רבים. למעשה, מידי שנה מתבטלות בישראל מאות אלפי טיסות לחו"ל בגין אילוצים שונים, תופעה שהגיעה לשיאה בשנת 2014 עם למעלה מ- 300,000 טיסות לחו"ל שבוטלו. כמו מורן, רוב המבטלים נאלצים לוותר על כל הכסף, בעוד חלקם המועט מקבלים החזר חלקי בלבד. כתוצאה מכך השקעה שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים נמצאת בסכנה, בעקבות אירועים בלתי מתוכננים.

המצוקה המובנת של הנוסעים הישראלים, שבסך הכול מבקשים לטוס בראש שקט, גרמה לנו לחפש פתרונות מעבר לים. ומסתבר שיש כאלה בשפע: בשנים האחרונות החלו לשגשג בארה"ב וברחבי אירופה שירותי ביטול טיסה, שמעניקים לנוסע רשת ביטחון במקרים של ביטול. לאור ההצלחה של שירותים אלה בחו"ל והצורך הגובר כאן בארץ, החלטנו לפתח ולהעמיד לרשותך בפעם הראשונה בישראל את ביטוח ביטול טיסה – שירות שמעניק למבוטח החזר כספי במקרה של ביטול, בלי לחפש תירוצים.

מהו ביטוח ביטול טיסה?
שירות בלעדי שפותח ע"י "הפניקס" בשיתוף חברת "טריפ גרנטי", כדי לאפשר ללקוחות לבטל טיסות מהארץ לחו"ל מכל סיבה שהיא: ממזג אוויר לא צפוי ועד שינויים במצב הביטחוני. השירות מאפשר לכל ישראלי שהזמין נסיעה לחו"ל לקבל במקרה של ביטול החזר על הוצאות הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים. את ההחזר ניתן לקבל ממש עד הרגע האחרון – 12 שעות לפני הטיסה.

יתרונות השירות
צירוף מבוטחיך לביטוח ביטול טיסה, יאפשר להם לטוס בראש שקט ויסייע לך להגדיל את התיק הביטוחי בכל פעם שעולה הצורך בביטוח נסיעות לחו"ל. זאת באמצעות שורה של יתרונות:

ביטוח ביטול הטיסה מכל סיבה שהיא- מעניק החזר בלי להזיע או לחפש תירוצים.
אפשרות לבטח את כל מרכיבי הטיסה – כולל מלון, השכרת רכב, כרטיסים למופע או משחק כדורגל.
עד הרגע האחרון – אפשרות להפעיל את הביטוח עד 12 שעות לפני הטיסה.
כיסוי משפחתי – אפשרות לכסות בפוליסה את כל בני המשפחה (עד 12 מבוטחים).

מה ההבדל בין ביטוח ביטול טיסה לבין ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לשרת את המבוטח בעיקר מרגע היציאה לחו"ל בעוד שביטוח ביטול טיסה מכסה את הלקוח מרגע הזמנת הטיסה ועד היציאה לחו"ל.

אמנם במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל קיימת אפשרות לבטל את הטיסה עד שבוע לפני ולקבל החזר כספי – אך אפשרות זו מוגבלת למספר מצומצם של מקרים חריגים, כגון בעיה רפואית. ביטוח ביטול טיסה מרחיב את היריעה ומאפשר ללקוח לבטל מכל סיבה שלא תהיה– עד 12 שעות לפני הטיסה.

"איך לא חשבו על זה קודם"? זה המשפט השגור בפיהם של מבוטחים אשר כבר השתמשו בשירות.
לפרטים וצירוף המבוטחים שלך לביטוח ביטול טיסה, יש לפנות למנהלי הביטוח הכללי באשכולות.

תחום ביטוח כלליעיצוב ומיתוג - Visual-Trigger    בניית אתרים - ITdesigns