פותחים שנה ברגל ימין: סיכום כנס תחילת השנה של חברת הפניקס, בהשתתפות 800 סוכנים
800 סוכנים לקחו חלק בכנס פתיחת השנה של הפניקס, שעמד בסימן הזכייה השלישית ברציפות של החברה כקבוצת הביטוח של השנה. הכנס נערך במרכז לאמנויות הבמה בהרצליה, ובמהלכו התקיימו פאנלים בנושאים החשובים שמעסיקים את סוכני הפניקס.
במסגרת הכנס הודה המנכ"ל אייל לפידות לסוכנים על שנה של עשייה מבורכת, והביע אמון בחיזוק הקשר בין החברה לסוכניה גם בשנים הבאות. המשנה למנכ”ל ומנהל חטיבת הלקוחות, אורן אל-און, הבטיח שהחברה תמשיך להעמיד לרשות הסוכנים כלים שיאפשרו להם להצליח בעולם הביטוח הדינמי.
לצד פאנלים מקצועיים שניתחו את המגמות והחידושים בעולמות הביטוח, נהנו המשתתפים מהנחייה קומית של צביקה הדר ומהרצאה מעניינת של העיתונאי בן כספית.
ברוח הכנס, שתהיה לכולנו שנה של עשייה מהנה ופורייה!
אפילו החורף לא עוצר אותו...
יעקב טומרקין, השחיין שמאמצת הפניקס, זוכה בתארים גם בימים הקרים
בשביל רובנו הבריכה נמצאת מחוץ לתחום בימי החורף הקרים. אבל עבור יעקב טומרקין, השחיין שמאמצת הפניקס, לא משנה כמה קר בחוץ: הוא ממשיך לשחות ולנצח... את שנת 2018 סגר יעקב עם זכייה שלישית באליפות ישראל במשחה 100 מטר גב, לאחר שקבע 51.21 שניות.
מצפים להישג הבא...


כנס הבריאות הסתיים, מהפיכת הבריאות רק החלה
כך חבילות הבריאות החדשות של הפניקס, יסייעו לך להציע לכל לקוח את הפתרון המתאים לצרכיו ומאפייניו.

תודה לכל הסוכנים שהגיעו לדוכן הפניקס בריאות, בכנס הבריאות של לשכת סוכני הביטוח. עבורנו זו הייתה עוד הזדמנות להציג את חבילות הבריאות של העידן החדש – עידן שבו לקוחות צורכים פתרונות מותאמים אישית.

באמצעות חבילות "בריאות שלי", אפשר גם בתחום הבריאות להציע לכל לקוח את הפתרון המתאים לצרכיו ומאפייניו. לשם כך יצרנו 5 חבילות ייעודיות, המתאימות לכל גיל ולכל שלב בחיים.
להורדת העלון עם חבילות הבריאות החדשות, העתיקו את הלינק לשורת הכתובת בדפדפן:
https://www.fnx.co.il/Documents/my-health.pdf


חופשה נעימה ובטוחה
החופש הגדול היא אולי התקופה שהילדים הכי אוהבים, אך זו גם התקופה שבה עולה משמעותית מספר הילדים שנפגעים. הנה כמה טיפים שיסייעו לשמור עליהם:

1. השגחה בים ובבריכה – יש למנות מבוגר אחראי ולשמור על קשר עין רציף עם ילדים עד גיל 9, כדי למנוע סכנת טביעה.

2. חבישת קסדה – בחודשי הקיץ ישנה עלייה של עשרות אחוזים בתאונות של ילדים הרוכבים על אופניים, קורקינט וכדומה. חבישת קסדה מפחיתה ב- 85%-88% את הסיכוי לפגיעת ראש.

3. חציית הכביש בליווי מבוגר – ילד עד גיל 9 לא חוצה לבד את הכביש.

4. הפיכת הבית לבטוח יותר – על מנת למנוע נפילות, מומלץ להתקין סורגים בחלונות הבית ולפנות רהיטים שמקנים גישה לחלון.

5. לא משאירים ילדים ברכב – אפילו לא לשנייה. הטמפרטורה ברכב עשויה להגיע ל- 70 מעלות ויותר.

חופשה מהנה!


הזדמנות של פעם ב- 70 שנה
הפניקס ומדינת ישראל חוגגות 70! לכבוד המאורע, הפניקס מעצבת לוחות שנה שיחזירו את לקוחותיך למגוון רגעים קסומים, מאז תקופת קום המדינה.

גם השנה הפניקס מאפשרת לך להישאר בתודעה של לקוחותיך, באמצעות לוחות שנה מעוצבים. השנה הלוחות יעוצבו ברוח מאורע מיוחד, המתרחש פעם ב- 70 שנה! לרגל שנת ה- 70 לישראל ובפתח שנת ה- 70 להפניקס, אנחנו מזמינים אותך ואת לקוחותיך לחזור למקומות ולרגעים שכולנו אוהבים להתרפק עליהם.

לפרטים נוספים ולהזמנה, העתיקו את הלינק לשורת הכתובת בדפדפן: http://bit.ly/2LAUTmM
דוז פואה, יעקב!
אחרי ההצלחה המסחררת של נטע באירוויזיון, אנחנו מחזיקים אצבעות גם לנציג שלנו באליפות אירופה בשחייה.

יעקב טומרקין, השחיין שהפניקס מאמצת, הבטיח את השתתפותו באליפות אירופה שתיערך בתחילת חודש אוגוסט. זאת לאחר שקבע את הקריטריון הנחוץ להשתתפות באליפות, במסגרת משחה 200 מטר מעורב אישי.

אנחנו בטוחים שגם באליפות אירופה הקרובה, יעקב יסב לכל מדינת ישראל גאווה.
מחזיקים לו אצבעות!
אחד, מי יודע? הסמארטפון שלך יודע!
יש שאלות שאת התשובות אליהן אפשר לקרוא בהגדה, ויש שאלות חשובות לא פחות, שאת התשובות אליהן אפשר לקבל בהקלקה! עדיין לא הורדת את אפליקציית MYFNX? זה הזמן להוריד את האפליקציה ולקבל את כל המידע החשוב אודות הדיווחים, העמלות, הסטאטוסים, הפירוטים – ועוד הרבה יותר.

להורדת האפליקציה, חפשו Myfnx בחנות האפליקציות.
יוצאים לחופשה בזרוע נטויה
ברוח חג החירות, התכנסנו עם הסוכנים המצטיינים של הפניקס קלאב והרמנו כוסית לכבוד חג הפסח. את המפגש פתחנו עם ארוחת בוקר מפנקת בבית השמחות ועם ברכות לחג מהמנכ"ל אייל לפידות ומאורן אל און, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות.

בהמשך המפגש גיא פלג, כתב ערוץ 2 לענייני פלילים, עלה להרצאה מרתקת והעניק לנו הצצה אל מאחורי הקלעים של הפרשות שכולם מדברים עליהן.
חג שמח ומתוק כחרוסת.
מסירים את המסכות, דווקא בפורים.
בין אם אתם מתכוונים להתחפש בחג הפורים הקרוב ובין אם לא, זה לא באמת משנה: עבורנו, תמיד תהיו גיבורי-על שמגנים בחירוף נפש על הלקוחות. לכבוד החג המשמח, אנחנו מאחלים לכם וללקוחות שלכם שתמיד תמצאו סיבות לחייך. אנחנו נעשה הכול כדי שזה יקרה. פורים שמח ממשפחת הפניקס!
11 סיבות (באמת טובות) להיכנס לסמארטפון
יש לך סמארטפון ועדיין לא הורדת את אפליקציית MYFNX?
הנה 11 סיבות טובות להוריד את אפליקציית MYFNX, ולקבל גישה לנתונים מרכזיים מכל מקום ובכל זמן:

ניהול הפעילות העסקית שלך:
• דיווחים בזמן אמת: דיווח מכירות ביטוח כללי, חא"ט ובריאות
• פירוט עמלות ביטוח כללי, חא"ט ובריאות
• סטאטוס הפקה חא"ט ובריאות
• מעקב מינוי סוכן
• פירוט ביטוחים למבוטח
• איתורונים, קטלוגים ותעריפונים
• צור קשר עם "מוקד סוכנים"

מעקב שירות לקוחות:
• סטטוס ותשלום תביעה
• סטטוס פדיון
• סטטוס בקשות ניוד
• סטטוס ביצוע סקר בעסק

להורדת האפליקציה, חפשו Myfnx בחנות האפליקציות.

הפניקס זהיר, מהיום גם לרכבי יוקרה
חדש! בפוליסה המורחבת והמשודרגת של הפניקס זהיר ניתן לבטח רכבים עד 750 אלף שקלים.

גם ברכבים אלה הפוליסה כוללת:
כיסוי לאביזרים ותוספות ברכב (כולל מערכת מולטימדיה, מערכת שמע, רדיו), ועד 10% מערך הרכב
תודה על שנה מרשימה!
כ- 750 סוכני הפניקס הגיעו לכנס פתיחת השנה, שנערך במרכז אמנויות הבמה בהרצליה. לאור התוצאות המרשימות שהושגו בשנה החולפת, הכנס נערך בסימן "שותפים להצלחה".

מה היה בכנס?
• אייל לפידות, מנכ"ל הפניקס, נשא דברי ברכה וצפה התייצבות עסקית ורגולטורית בשנה הקרובה.
• אורן אל און, המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות, הציג את אפליקציית MYFNX המעניקה לסוכן גישה לנתונים מרכזיים מכל מקום ובכל זמן.
• רועי יקיר, משנה למנכ"ל ומנהל מערך ההשקעות, הציג את תשואות החברה וסיפק טעימה מהחשיבה שמובילה להצלחות החברה בעולם ההשקעות.
• אייל בן סימון, משנה למנכ"ל ומנהל מערך התביעות, הציג את שירות "הנתיב האישי" לקיצור הטיפול בתביעות ניתוחים.
• אורי קיסוס, מנכ"ל אקסלנס גמל, סקר את יתרונות הגמל של הפניקס.
• דפנה שפירא, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום הבריאות, הציגה את חבילות הבריאות החדשות בסימן "הבריאות שלי" – חבילות המותאמות לכל שלב בחיים.
• בני שיזף, משנה למנכ"ל ומנהל תחום חיסכון ארוך טווח וסיכוני חיים, עסק בחשיבות העשייה של הסוכנים בעולם הפנסיוני.
• שמי שטובי, סמנכ"ל בכיר ומנהל מטה מכירות בחטיבת הלקוחות, הציג את ארגז הכלים שיסייע לסוכנים למקסם את ההזדמנויות העומדות לפתחם בשנת 2018.

את הכנס הנחה אמן החושים נמרוד הראל. בהשראת המנחה ולאור המידע שהוצג בכנס, אנחנו בטוחים שגם שנת 2018 הולכת להיות קסומה. תודה על שנה מרשימה! מאחלים לכולנו להגיע לשיאים חדשים גם בשנה הקרובה.
קופצים למים (באמצע החורף)
הפניקס ממשיכה לאמץ את השחיין יעקב טומרקין, שממשיך מצדו לחמם את הלב גם בחורף. ברשימת ההישגים של יעקב הפעם, מקום רביעי במשחה ל- 200 גב באליפות אירופה ושיא ישראלי במשחה ל- 100 מטר מעורב.

גאים בך טומרקין, משפחת הפניקס.
חוזרים לעבודה עם כיסוי אובדן כושר העבודה החדש!
הפניקס משיקה ביטוח אובדן כושר עבודה המעניק ללקוחותיך כיסוי רחב, שמגן על המשפחה ומייצר מקור הכנסה חלופי למשכורת במקרה של אובדן כושר עבודה.

על מנת להגן על לקוחותיך במקרה של מחלה או תאונה, יצרנו חבילה מקיפה של הרחבות המותאמות לצרכי הלקוח, כולל: הגדרה עיסוקית, קיצור תקופת ההמתנה, פרנצ'יזה, ביטול קיזוז מול גורם ממשלתי, תשלום נוסף במקרה של סיעוד, ביטול חריג ספורט אתגרי ועוד הרחבות נוספות.

לפרטים נוספים על הפוליסה החדשה, יש לפנות למנהלים באשכולות.
הפניקס נבחרה שוב לקבוצת הביטוח של השנה: מהו סוד ההצלחה?
הפניקס נבחרה שוב לקבוצת הביטוח של השנה בפעם הרביעית בשנים האחרונות. מהו סוד ההצלחה של הפניקס, וכיצד הוא משרת אתכם הסוכנים ואת קהל הלקוחות שלכם?

מדי שנה מתכנסים עיתונאי הפיננסים יחד עם מערכת "עדיף" לבחור את נבחרי השנה בעולם הביטוח, ובהם את קבוצת הביטוח של השנה. אנו גאים לבשר שגם השנה, הוכתרה הפניקס כקבוצת הביטוח המובילה! הנתיב המהיר לניהול תביעות הוכרז כמהלך השנה בענף הביטוח הכללי וסוכנות ההסדרים "שקל" הוכרזה כסוכנות ההסדרים של השנה. אנחנו מאמינים ב 4 עקרונות חשובים שמלווים אותנו לאורך כל הדרך:

אנשים לפני הכול – ההון החשוב ביותר של חברת הפניקס הוא ההון האנושי, המורכב מכם הסוכנים ומעובדי הפניקס. המסירות לתפקיד וללקוח, האהבה למקצוע, הנכונות להתאים את עצמכם לסביבה המשתנה ללא הרף והיכולת לתפור את החליפה המתאימה לצרכי הלקוח – כל אלו הופכים אתכם לנבחרת מנצחת.

מדיניות השקעות אחראית – אסטרטגיית ההשקעות של הפניקס, בהובלת רועי יקיר, מגדילה את פוטנציאל התשואה תוך הקפדה על מדיניות השקעות אחראית. מדיניות זו היא תולדה של השקעה מתמשכת במערך המחקר, מיצוי הזדמנויות באמצעות זמן תגובה מהיר לאירועי השוק ויצירת כרית ביטחון באמצעות השקעה בנכסים בלתי סחירים. אנו מאמינים שהדרך הזו תאפשר לנו להמשיך ולהשיג תשואות גבוהות ביחס לגופי השקעות אחרים, תוך שמירה על מדיניות השקעות אחראית.

חדשנות ענפית – בעולם הביטוח המשתנה ללא הרף, הפניקס תמיד חושבת צעד אחד קדימה כדי להעניק לכם והסוכנים ולקהל הלקוחות את המענה הטוב ביותר באמצעות מגוון פתרונות חדשניים, כגון:
• חדשנות טכנולוגית – התנעת מהפכת המחירים בעולם הרכב באמצעות ביטוח "הפניקס צעיר", מאפשרת למבוטחים להוזיל באלפי שקלים את עלויות ביטוח הנהג הצעיר ומציידת אותם במגוון כלים טכנולוגיים המעודדים נהיגה זהירה. בזכות מהפיכת "הפניקס צעיר", נהנים המבוטחים מפתרון משודרג בעלות מוזלת.

• חדשנות תהליכית – על מנת לייעל את הטיפול בתביעות אלמנטר, השקנו את שירות "הנתיב המהיר" (קישור לכתבת הנתיב המהיר) החותר לסיום הטיפול בתביעה תוך 10 ימים, וזוכה לשבחים רבים בקרב קהל הסוכנים והלקוחות.

חשיבה מחוץ לקופסה – בענף המאופיין בפתרונות דומים, מומחי הפניקס חושבים ללא הרף כיצד לבלוט באמצעות יצירת מענה משודרג לרווחת הסוכן ולקוחותיו. המענה המשודרג מתאפשר באמצעות פיתוח אסטרטגיית השקעות ייחודית, פיתוח מוצרים חדשים ושיפור מתמיד של הממשק עמכם הסוכנים ועם קהל הלקוחות שלכם.

נמשיך לעשות את כל המאמצים כדי לשרת אתכם נאמנה, ולזכות באמונכם גם בשנה הבאה
אין הר גבוה מדי: הפניקס חילצה מטיילת בגובה 4,600 מטר
הפניקס ממשיכה להושיט יד למטיילים המרוחקים אלפי קילומטרים מהבית, על רקע הגידול החודשי במספר החילוצים בנפאל. בפעם השלישית תוך שבועיים חילצה הפניקס מטיילת בנפאל: בערב יום שישי התקבלה בווטסאפ הודעה מחברתה של מטיילת בת 27 שחשה ברע במהלך טרק על האוורסט.

המטיילת נזקקה לפינוי מגובה של 4,600 מטר, ככל הנראה בעקבות וירוס זיהומי. מרגע קבלת הפנייה פעלנו להקפצת מסוק לאתר האירוע: לאחר שתנאי מזג האוויר הקשים איפשרו, נחת המסוק ופינה את המטיילת לבדיקות והמשך טיפול בבית חולים בקטמנדו.

מאחלים למבוטחיכם נסיעה מהנה, ונכונים להיחלץ לעזרה במקרה של צרה.
טעימה מתוך וועידת האקטואליה השנתית
וועידת האקטואליה השנתית יצאה לדרך בפעם ה- 11, ברוח המשפט "מרחיבים את גבולות הידע". מטרת הוועידה היא לפתוח בפני הסוכנים צוהר אל ההתרחשויות המרכזיות בחברה הישראלית, בהשתתפות שורה של מרצים בכירים ואנשי מפתח.

350 סוכנים מצטיינים הגיעו למלון אלמא בזיכרון יעקב, בו לקחו חלק דוברים בכירים:
הרמטכ"ל ה- 18 דן חלוץ סיפק מבט על המצב הגיאופוליטי באזור ועל האתגרים הניצבים בפני החברה הישראלית. וזו הייתה רק יריית הפתיחה: איש הברזל ד"ר אייל דורון הרצה על אושר במאה ה- 21, עורך גלובס לשעבר חגי גולן הכניס את המשתתפים אל תוך עולם התקשורת הישראלית, ד"ר רביד דורון סיפק תובנות על חקר המוח, העיתונאי נדב אייל סקר את השנה הבלתי נתפסת של כהונת טראמפ, עו"ד אורית אוחיון חשפה את הדינמיקה בין עורכי דין ללקוחות פליליים ומשה שי חשף תמונות נדירות מתוך צפון קוריאה. את הוועידה חתם הכתב הצבאי אלון בן דוד, עם סקירת האיומים הצבאים הניצבים מול ישראל.

וועידת האקטואליה השנתית היא חלק ממערכת היחסים ההדוקה עמכם הסוכנים, הכוללת לצד כלים מקצועיים פעילויות המעניקות ערך מוסף. מקווים לראותכם גם בוועידה הבאה!
YNET בדק ומצא: ביטוח נסיעות לחול של הפניקס הכי זול גם לנשים בהריון
לא חייבים לשלם כל כך הרבה לביטוח נסיעות לחו"ל עבור נשים בהריון.
בדקו עם מנהל המכירות של הפניקס על פוליסת ביטוח נסיעות של הפניקס עם ההרחבות המשתלמות ביותר!
הפניקס צעיר ממשיך לנסוק
תודה לכל הסוכנים שהגיעו והתעניינו בהפניקס צעיר בכנס של לשכת סוכני הביטוח! ממשיכים להתחבר להצלחה של הפניקס צעיר!
גמר חתימה טובה
גמר חתימה טובה לכם ולמשפחתכם!
<< < 1  2  3  4  5  6 > >>


עיצוב ומיתוג - Visual-Trigger    בניית אתרים - ITdesigns